Szybka pożyczka za darmo

Często zdarza się tak, że brakuje nam pieniędzy. A to potrzebujemy na zakup lodówki, telewizora czy inne AGD, Potrzebujemy pieniędzy bo musimy zaopatrzyć dzieci do szkoły. Zdarzają się przypadki losowe, których nikt nie chce…. no ale zdarzają się. Bywa też, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia czy Wielkanocy, no i jak to u nas, takie Święta bez prezentów i świątecznego stołu … to nie Święta.
I co wtedy, gdy banki nie chcą nam udzielić kredytu?
Jednym ze sposobów na szybką pożyczkę i do tego na oświadczenie i bez sprawdzania w BIK są szybkie pożyczki pozabankowe.

Szybka pożyczka na oświadczenie

Gdzie znaleźć szybką pożyczkę? I do tego abyśmy ją dostali na oświadczenie i bez sprawdzania w BIKu
Przedstawię 3 najlepsze obecnie takie pożyczki gotówkowe, które możemy znaleźć w internecie.
Mam na myśli szybkie pożyczki udzielane chociażby przez Vivus (do 1600 zł), Extraportfel (do 1400 zł) czy AlfaKredyt (do 1000 zł). Te podmioty udzielają szybkich pożyczek dla osób, które po raz pierwszy korzystają z ich oferty. Jedno jest ważne, w odróżnieniu do banków, w przypadku tego typu rozwiązań istnieje konieczność całkowitej spłaty zadłużenia w ciągu 30 dni licząc od daty uruchomienia pożyczki a w przypadku Extraportfel 45 dni.
Cała procedura uzyskania takiej szybkiej pożyczki bez sprawdzania w BIK i na oświadczenie odbywa się online przy minimum formalności, a pieniądze na koncie mamy już nawet w 15 minut.

Vivus

Pierwsza pożyczka za darmo może być udzielona na kwotę do 1 600 zł z terminem spłaty do 30 dni.
szybka pożyczka za darmo

Extraportfel

Pierwsza pożyczka do 1 400 zł całkowicie za darmo z terminem spłaty do 45 dni.
szybka pożyczka na oświadczenie w Extraportfel

AlfaKredyt

Pierwsza pożyczka do 1 000 zł całkowicie za darmo, spłata do 30 dni

Porównanie szybkich pożyczek

W zamieszczonej tabelce przedstawiamy porównanie szybkich pożyczek, w której widać czy jest się sprawdzanym w BIKu, czy pożyczka jest na oświadczenie oraz jaką maksymalnie kwotę pożyczki możemy otrzymać.

O Autorze 

Wszystko co z naszym pieniądzem związane. Również nowości i promocje w bankach polskich

  Znajdź mnie:
 • facebook
 • googleplus
 • pinterest
 • twitter
 • youtube

Jedna odpowiedź

 1. 15 grudnia 2015 by Bartłomiej z Confrontera

  W przypadku pożyczek, warto przed wzięciem skorzystać z rankingu pożyczek, dzięki czemu będziemy mieć możliwość porównania wszystkich ofert i wybrania takiej, która będzie dla nas najlepsza, najkorzystniejsza.

  Pozdrawiam, Bartłomiej z Confrontera confronter.pl

Odpowiedz