Promocje w bankach – luty 2015

Promocje w bankach luty 2015
I mamy Luty. Banki polskie jak zwykle mają oferty, na które warto zwrócić uwagę.
Często bywa tak , że zależnie od pory roku czy …. no trudno określić od czego to zależy…. banki serwują nam produkty „lepsze” od innych.
Co mamy interesującego w lutym?

Lokata bankowa w Lions Bank

Wiele banków oferuje lokaty bankowe z wysokim oprocentowaniem, ale w większości przypadków z górną granicą kwoty jaką możemy ulokować i to najczęściej 10 tyś zł. Lions Bank wychodzi do klientów z lokatą na kwotę minimum 100 tyś zł i bez górnej granicy jaką można ulokować. Lokata Welcome od Lion’s Bank z oprocentowaniem 3,2% w skali roku może być zakładana na okres 1 lub 3 miesięcy. Lokatę zakłada się całkowicie online
Szczegóły lokaty

Lokata bankowa w Idea Bank

W Idea Bank natomiast możemy założyć lokatę do 10 tyś zł ale minimalna wymagana kwota to tylko 1 000 zł. Jest to praktycznie najlepiej oprocentowana lokata na rynku bo aż 4,5%. Co ciekawe to nie ma wymogu zakładania konta bankowego bo wszystko odbywa się on-line.
szczegóły lokaty w Idea Bank

Pożyczka gotówkowa w 15 minut

Pierwsza pożyczka może być udzielona na kwotę do 1 400 zł. Maksymalnie, w ramach kolejnych wniosków, pożyczyć można do 3 500 zł. Pierwsza pożyczka za darmo – bez żadnych dodatkowych opłat i prowizji. Gotówka dostępna już w 15 min. na rachunku bankowym.

Bank SMART – konto bankowe

Nowość dla miłośników obsługi swoich pieniędzy poprzez aplikację na smartfony i tablety. Konto osobiste w Banku Smart powstało z myślą o użytkownikach mobilnych. Bank daje bezpłatne konto bankowe. Za kartę do konta też nic nie płacimy a przelewy internetowe są za 0 zł.
szczegóły konta bankowego

O Autorze 

Wszystko co z naszym pieniądzem związane. Również nowości i promocje w bankach polskich

    Znajdź mnie:
  • facebook
  • googleplus
  • pinterest
  • twitter
  • youtube

Odpowiedz