Pożyczka na oświadczenie bez BIK

Pożyczki pozabankowe

Czymś normalnym jest, że znajdujemy się w Rejestrze BIK czy KRD. Zdarza się tak – bo spóźniliśmy się ze spłatą kredytu, karty kredytowej albo co bardzo często się zdarza mamy ujemne saldo na koncie bankowym. Nagle okazuje się, że musimy wziąć nowy kredyt bo musimy kupić np. pralkę, lodówkę itp … i tu zaczyna się problem. Banki polskie nie chcą udzielić kredytu. Jest z tego wyjście, ale trzeba się liczyć z nieco wyższymi kosztami.

Pożyczka na oświadczenie

Vivus wychodzi do nas z taką ofertą. Możemy dostać kredyt od 100 zł do 3000 zł i to bez zbędnych formalności, możesz mieć gotówkę od ręki. Vivus zajmuje się udzielaniem szybkich i przystępnych pożyczek gotówkowych klientom indywidualnym na oświadczenie bez sprawdzania w BIK.
Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel. Sam ustalasz termin spłaty: do 30 dni.
Sposób spłacania pożyczki: przelewem bankowym na rachunek bankowy pożyczkodawcy. Pożyczkobiorcą może być każda osoba w wieku od 19 do 78 lat.
Pierwsza pożyczka do 1500 zł za 0 zł na 45 dni
W ramach promocji koszt pierwszej pożyczki został obniżony do 0 zł. Więc jeżeli dokonasz spłaty w ustalonym terminie nie wiąże się ona z żadnymi dodatkowymi opłatami – oddajesz tylko pożyczone pieniądze.
Wyślij formularz kontaktowy i ciesz się z pożyczki za 15 minut.

 

Szybka pożyczka bez BIK

Mamy do wyboru również inne pożyczki pozabankowe tzw. szybkie pożyczki, wiele z nich jest bez prowizji jeśli bierzemy je pierwszy raz.

Pożyczka za darmo

Coraz częściej pojawiają się szybkie pożyczki udzielane za darmo tzn że jeżeli w danej firmie bierzemy pierwszy raz pożyczkę to oddamy tyle samo co dostaliśmy.
Jeżli jesteś zainteresowany takimi pożyczkami wejdź na stronę – Szybka pożyczka za darmo

Kredyt bez BIK – doradca

Aby oszczędzić sobie czasu możemy też skorystać z porady doradcy. Szybko otrzymamy najlepsze propozycje pożyczek bez sprawdzania w BIK na email czy telefon

O Autorze 

Wszystko co z naszym pieniądzem związane. Również nowości i promocje w bankach polskich

    Znajdź mnie:
  • facebook
  • googleplus
  • pinterest
  • twitter
  • youtube

Jedna odpowiedź

  1. 27 października 2015 by Bożena

    Też kiedyś miałam ten problem i skorzystałam z Vivus. Oddałam tyle ile mi dano.

Odpowiedz