Comperia Bonus Najlepsza lokata bankowa

Przyszła jesień 2015 i mamy sporą niespodziankę w świecie ofert bankowych w Polsce. Portal finansowy comperia.pl zaczął akcję promocyjną i poleca Lokatę bankową na start w EuroBank w ramach promocji Comperia Bonus 4

Akcja promocyjna Comperia Bonus 4 zakończyła się 31.10.2015 r.
Zobacz najnowszą promocję Comperia Bonus 5
Sprawdź najlepsze lokaty bankowe www.mojpieniadz.pl/wyniki-porownan/lokaty-bankowe

Comperia Bonus

Można się zapytać o co kaman? Sprawa jest prosta. Założenie konta osobistego i ulokowanie środków na lokacie bankowej na 3 miesiące i to z oprocentowaniem 4% jest całkowicie darmowe a dodatkowo dostaniemy gwarantowane 50 zł.
lokata bankowa

Jak założyć lokatę bankową?

Comperia Bonus Lokata bankowa

Teraz co z Comperia Bonus? Otóż portal comperia.pl jako jeden z najważniejszych portali finansowych w Polsce jak zwykle stara się promować najlepsze oferty w Polsce. Za założenie lokaty bankowej poprzez stronę comperiabonus.pl płaci wszystkim po 50 PLN za założenie lokaty bankowej.
Comperia bonus

Podsumowanie promocji – lokata bankowa

Zarejestruj się w promocji  do 31.10.2015r.
Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny w celu potwierdzenia rejestracij i po aktywacji udziel zgody  dla Comperia.pl i zawnioskuj o otwarcie konta active lub prestige do 31.10.2015r.
Załóż promocyjną lokatę z oprocentowaniem 4% na 3 miesiące w kwocie od 200 zł do 10 000 zł (lub do 50 000zł na 3%) w ciągu 30 dni od zawarcia umowy konta.
Do 31.12.2015r. otrzymasz bonus 50 zł od Comperia.pl a jednocześnie możesz wygrać samochód osobowy Toyota Aygo oraz dwie nagrody dodatkowe – iPhone 6S i iPad Mini 2.
Odnów lokatę po 3 miesiącach na kolejne 3 miesiące a otrzymasz 5%

O Autorze 

Wszystko co z naszym pieniądzem związane. Również nowości i promocje w bankach polskich

    Znajdź mnie:
  • facebook
  • googleplus
  • pinterest
  • twitter
  • youtube

Odpowiedz